חגית לוי

בניית אתר אינטרנט

אם אתה לא שם, אתה לא קיים! 2020 

לצעוד תמיד קדימה

בניית אתר אינטרנט

אינטרנט ודיגיטל

בניית אתרי אינטרנט היא דרך מצויינת להפוך את העסק שלך למותג אינטרנטי מוביל ופיתרון מושלם לבניית תדמית, בימינו זוהי הדרך הנכונה להצלחה.

ישנם אתרים שרצוי להכיר, כמו אתר תדמית, אתרי חנות, ואתרי קטלוג.

photo-1502945015378-0e284ca1a5be
photo-1543269866-8cd2dfe969d6
המטרה שלנו

המטרה שלנו היא להפוך את הלידים ללקוחות

1. קהל יעד

לבחור היטב את קהל היעד שלנו הגילאים שלהם והמיקום שלהם כדי שיוכלו להיות קרובים אלינו

2. פירסום ושיווק

לפרסם ולשווק לקהל שבחרנו ולהציע לו את מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב

אתרי תדמית

בניית אתרי אינטרנט כוללת אתרי תדמית שבו משתמשים לרוב כל נותני השירות כמו: מאמנים אשיים, עורכי דין, רופאים, יועצים וכדומה.  הוא נועד להציג את העסק שלכם על כל צדדיו,  בדגש על יצירת אמינות ומיקצועיות, לרוב גם לתת תחושה ללקוח שאתם יכולים להתאים את עצמכם לצרכיו של הלקוח, אתר אינטרנט זה מיועד לתת מידע רב על העסק שלכם על הניסיון ועל הלקוחות שלכם, אתר תדמית לא נועד למכירות אלא שיכירו אתכם ויוכלו ליצור איתכם קשר.

בניית אתרי דיגיטל
בניית אתרי ווקומרס

E - COMMERCE אתרי

בניית אתרי אינטרנט woocommerce זה בעצם אתרי חנות שאפשר לרכוש דרך אתר מוצר או שירות, והוא במקום השני לאחר אתר תדמית, באתרי החנויות מתבצעות מכירות ישירות ללקוח דרך האינטרנט שכולל משלוח ישיר לבית הלקוח. אתרי החנויות נועדו לאלו שמוכרים מוצרים  או שירות ומעוניינים להגדיל משמעותית את סדר גודל המכירה בחנות, מכיוון שבחנות אינטרנטית אין צורך בכוח אדם ועובדת בשבילך 24 שעות ביממה ואנשים פשוט יכולים לקנות ולשלם אונליין ומבלי צורך בשום דבר חוץ מאינטרנט וכרטיס אשראי.

 

אתר קטלוג

בניית אתרי אינטרנט כאתר קטלוג, אין מכירה באתר והלקוחות לא יכולים לרכוש את המוצר או השירות שלכם מכיוון שהם צריכים התאמה אישית וזה יותר מורכב מקניה פשוטה, האתר אמור להציג את כל מה שיש לעסק שלכם להציע אך בפועל הוא יוצר איתכם קשר דרך הפנייה וזה לא נעשה ישירות דרך האתר

בניית אתרי אינטרנט
בניית אתרי אינטרנט דפי נחיתה

מיתוג

מיתוג עיסקי הוא לחשוב רק על העסק שלך.  בימינו אנחנו חיים בעולם של מותגים ולמתג את העסק שלך זה חשוב מאוד. וכאשר המותג מספק את השירות או המוצר שהוא מוכר בצורה טובה ואמינה ולא מאכזב את קהל הלקוחות שלו אז תמיד חוזרים אלי ובוחרים בו לכן חשוב למתג את העסק שלך שיהיה קל לזיהוי ולהגיע אליו בקלות. ברגע שיש לכם משהו שהשקעתם את הלב והנשמה שלכם ואתם חושבים שאתם מיוחדים ויכולים לתת יותר מכולם הרי זהו מותג ענק שבו כולם יחפשו אותכם, אז למה לא להקל על הלקוחות שלנו עם לוגו משפט או תמונה שיחודיים לכם ולמוצרים שלכם.

לחיבור מהיר דרך המדיה החברתית

תרגישו חופשי לבקר אותנו במדיה החברתית ואל תשכחו לעשות לייק או שיתוף